Designerskie okulary korekcyjne

Okulary korekcyjne to niezbędnik każdej osoby mającej problemy ze wzrokiem. Jednak nie muszą one pełnić wyłącznie roli poprawiającej ostrość widzenia. Odpowiednio dobrane podkreślą kształt twarzy, zaakcentują oczy, a nawet poprawią rysy. Dlatego decydując się na nową parę, potraktuj ją jak biżuterię i wybierz ekskluzywne, designerskie oprawki. Dziś przygotowaliśmy dla Ciebie dwie propozycje.

Okulary muchy

W tym sezonie modne są duże oprawki okularów, zarówno te, które mają wyraźny kolor, jak i transparentne. W ten trend doskonale wpisują się okulary korekcyjne muchy, projektowane przez najwybitniejsze marki. Wzorują się one na oprawkach modnych w latach 70., a stylizacja retro nadaje im ciekawego charakteru, przy jednoczesnym zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Czym odznaczają się okulary muchy?

Przede wszystkim wyrazistym charakterem. Właścicielka takich okularów na pewno nie przejdzie niezauważona! Dzięki nim będzie mogła zbudować swój nowy styl albo podkreślić wizerunek, który kreowała już od pewnego czasu. Bez wątpienia każdy uzna ją za kobietę odważną, która nie boi się stylizować swojego wyglądu w specyficzny sposób. W przypadku energicznych bizneswoman okulary muchy będą podkreślały ich przedsiębiorczy charakter, a niepewnym siebie dziewczynom dodadzą odwagi, czyniąc je modnymi i popularnymi.

Okulary kocie

Jednym z najbardziej kobiecych kształtów okularów są tak zwane „kocie oczy”. Ich nietypowy kształt doskonale współgra z rysami twarzy, przyciągając wzrok innych. Bez wątpienia należą do tych modeli, obok których nie można przejść obojętnie – a przede wszystkim obok ich właścicielek!

Okulary korekcyjne kocie często są wybierane przez silne, odważne kobiety, które nie obawiają się sięgać po to, co im się należy. Pozwalają także na ukazanie innych cech, w zależności od konkretnego modelu i jego kolorystyki. Mogą, zamiast przedsiębiorczej bizneswoman, stworzyć delikatną romantyczkę, lub jeszcze inny kobiecy typ charakteru. Tak naprawdę wszystko zależy od ich właścicielki i tego, jaki efekt pragnie ona uzyskać.

Designerskie i doskonałe wykonanie

Okulary, oprócz swojego wyglądu, powinny charakteryzować się też dobrymi parametrami technicznymi. W sklepie Optic Design oprawki są przygotowywane przez najlepszych projektantów i znane marki, dzięki czemu wybierając je, kobiety mają pewność wysokiej jakości. Okulary korekcyjne są dzięki temu wytrzymałe i odporne na zarysowania, a co za tym idzie, będą służyły przez długi czas. Ich atutem jest też wygoda noszenia, niezwykle istotna z punktu widzenia każdej osoby spędzającej w nich cały dzień.

[Głosów:0    Średnia:0/5]