Na to, jak duże znaczenie mają fotografie w naszym życiu, wskazuje ich powszechność w otaczającym nas świecie. Dziś zdjęcia to już nie tylko oprawione w ramkę lub ukryte między stronicami albumu sentymentalne pamiątki z ważnych wydarzeń, ale też modne dodatki do domu i pracy, czy też ciekawe gadżety, tyleż stylowe, co praktyczne. Jednym z pomysłów na to, jak przenieść ulubione zdjęcie do naszego najbliższego otoczenia są obudowy na telefon.

Styl i praktyczność – zdjęcie dwa w jednym

Telefon komórkowy to sprzęt, który towarzyszy nam na każdym kroku. Ze względu na istotne znaczenie użytkowe w życiu większości ludzi, jest też idealnym sposobem na wyrażenie siebie. A najlepsza do tego droga to personalizacja. Telefon „ubrany” w ciekawą obudowę stanowi nie lada ozdobę tym bardziej wartościową, im silniej związaną z naszym usposobieniem lub historią. Etui na telefon to więc idealne miejsce dla wartościowego zdjęcia, przedstawiającego istotne wydarzenie z naszego życia, bliskich nam ludzi lub zwierzęta czy wymarzone miejsce.

Telefon w obudowie wygląda ciekawie i może być dobrym sposobem na urozmaicenie niezmiennego wyposażenia. Kilka wersji obudowy o różnym charakterze sprawi, że zwyczajny aparat telefonu będzie idealnie współgrał z eleganckim strojem wieczorowym, romantyczną sukienką w kwiatki czy rozciągniętymi i startymi dżinsami.

Atutem obudowy na telefon jest także (a może przede wszystkim) jej istotne znaczenie ochronne. Etui chroni naszą komórkę przed uszkodzeniem mechanicznych, zabrudzeniem, ścieraniem się w wyniku użytkowania, nadmiarem kurzu, a czasem też wodą. Telefon zabezpieczony obudową z większym prawdopodobieństwem przeżyje bez szwanku upadek na schody czy chodnik.

Praktyczny prezent z duszą

Ze względu na znaczenie sentymentalne zdjęć, obudowy na telefon są idealnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. Dzięki nim zapewnimy bezpieczeństwo i długowieczność telefonowi, a jednocześnie sprawimy, że jego właściciel poczuje się miło za każdym razem, gdy na niego spojrzy. Bliskiej nam osobie, partnerowi, rodzicom czy siostrze możemy sprezentować etui z własnym wizerunkiem lub takim, na którym widać nas oboje. Miłośnikowi urokliwych miejsc prawdopodobnie najbardziej przypadnie do gustu etui z jakimś wyjątkowym widokiem, zachowanym na fotografii podczas wspólnej eskapady w nieznane. Obudowa z fotografią to też świetny sposób w sytuacji, gdy dwoje ludzi z przyczyn życiowych jest od siebie oddzielonych odległością. W tym przypadku każde sięgnięcie po telefon (a jest ich w ciągu dnia całkiem sporo) pozwala poczuć bliskość drugiej osoby. Bliskość ta jest tym bardziej odczuwalna, im prezentowane na etui zdjęcie lepsze jakościowo. Przykładem nadruków wysokiej jakości są etui od empikfoto.pl, w którym zaawansowany proces nanoszenia fotografii na materiał obudowy zapewnia wyjątkowe doznania estetyczne. Takie dobrej jakości obudowy sprawią, że telefon stanie się istotnym sprzętem w życiu użytkownika nie tylko ze względu na swoje znaczenie praktyczne, ale też sentymentalne.

[Głosów:1    Średnia:5/5]