Wyglądaj dobrze w każdym rozmiarze!

Mawia się, że wygląd nie jest ważny. Z drugiej zaś strony kobieta zewsząd jest atakowana zdjęciami zgrabnych modelek i fit mam, które kipią seksapilem. Czy tylko zgrabne kobiety mogą być sexy? Jak wyglądać i czuć się dobrze w swoim ciele, kiedy Twój rozmiar jest większy niż pożądane 36-38?
Kluczem do dobrego wyglądu jest przede wszystkim odpowiednio dobrana bielizna. Niestety, większość Polek nie wie nawet jak dobrać stanik. Wiele kobiet kupuje biustonosze w popularnych sieciówkach w myśl zasady „żeby pasował i nie upijał”. To karygodny błąd. Źle dobrany biustonosz sprawia, że biust jest spłaszczony, nieestetycznie „wylewa się” z miseczki, a do tego pod pachami pojawiają się paskudne zwały ciała. Panie mające nieco więcej ciała są święcie przekonane, że te nieestetyczne wałki tuż pod pachami są wynikiem nadprogramowej ilości tkani tłuszczowej. Nic z tych rzeczy! Za wałki te odpowiedzialny jest niepoprawnie dobrany biustonosz. Biustonosz powinien trzymać piersi w ryzach, powinien do nich przylegać i unosić je.
Jak dobrać stanik, żeby spełniał swoją funkcję? Na początek warto wybrać się do brafitterki. Brafitterka to specjalistka od ubierania kobiecych piersi. Dopasowanie stanika opiera się na dwóch zasadniczych wymiarach. Ważny jest obwód pod biustem oraz rozmiar miseczki ustalany na podstawie maksymalnego obwodu w biuście. Prawidłowo dobrany biustonosz sprawi, że piersi zyskają na wyglądzie, a nieestetyczne buły pod pachami z czasem same znikną.
Niezwykle ważne jest także dobranie dołu bielizny. W sklepach można dostać różne wersje majtek: figi, hipstery, stringi… Wybór jest ogromny. Kupując dolną część bielizny należy wybierać modele, które nie będą wpijać się w ciało. W przypadku Pań o zaokrąglonym brzuszku idealnie sprawdzą się modele majtek z wyższym stanem. Na większe wyjścia warto zaopatrzyć się w bieliznę bezszwową, która będzie niewidoczna pod ubraniem.
Odpowiednio dobrana bielizna sprawi, że ciało zostanie lekko wymodelowane i nakładane na nie ubrania będą o wiele lepiej wyglądać.

www.wizjatv.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]