Hotel Ossa dla biznesu

Hotel Ossa to bogata oferta turystyczna i wypoczynkowa. Jednak budynek ten jest dopasowany nie tylko do wymogów turystów, ale również – do wymagań stawianych przez biznes. Oferta biznesowa hotelu Ossa jest bardzo rozbudowana i obejmuje…

Sale konferencyjne

Hotel Ossa składa się z piętnastu sal konferencyjnych, z których największa może pomieścić nieco ponad 1500 osób. Jest to prawdziwy fenomen, jeśli chodzi o pojemność sali.

Z kolei najbardziej kameralne (i można powiedzieć przytulne) sale, pomieszczą 15 osób. Można więc powiedzieć, że oferta hotelu Ossa jest dopasowana zarówno do wymagań dużych Klientów biznesowych, jak też tych nieco mniejszych.

Oferowane przez nas sale konferencyjne oferują wszelkie możliwe udogodnienia. Znajdą tu Państwo dostęp do internetu, nagłośnienie stacjonarne, możliwość zaciemnienia pomieszczenia czy też… standardową klimatyzację. Wszystko po to, by móc zadowolić naszych Klientów.

Dodajmy, że możliwe jest również własne usytuowanie krzeseł, z przeznaczeniem dla konkretnych wydarzeń. Miejsca siedzące mogą być ustawione w sposób klasyczny, ale też w podkowę czy „amfiteatr”. Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo na naszej stronie WWW.

Przestrzeń wystawiennicza

Na terenie naszego obiektu można też zorganizować wystawę. Oddajemy Państwu do dyspozycji potężną salę wystawową o powierzchni 3500 metrów kwadratowych. Gwarantujemy również dostęp do bardzo szerokiego zaplecza. Dzięki nam zorganizowanie każdego eventu bądź wystawy będzie możliwe na najwyższym poziomie.

Dysponujemy następującym zapleczem:

1. Nieco ponad 500 pokoi hotelowych – zmieścimy wszystkich, niezależnie od rozmiaru eventu bądź wystawy.

2. Dostęp do sieci Internet na terenie całego budynku – również w pokojach. U nas nie stracisz dostępu do sieci nigdy.

3. Oferujemy ogromny parking hotelowy, który pomieści aż 800 samochodów.

4. Na terenie hotelu znajduje się restauracja, w której zmieści się aż 1000 osób.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty biznesowej.

[Głosów:1    Średnia:5/5]