Ile kosztuje zaprojektowanie etui ze zdjęcia

Nowoczesne technologie poligraficzne zapewniły dystrybutorom sylikonowych etui do telefonów zupełnie nowe możliwości działania. Dziś każdy klient, któremu zależy na personalizacji wyglądu swojego smartfona, może zamówić pokrowiec zdobiony własnoręcznie wykonanym zdjęciem, wybraną i odpowiednio zmodyfikowaną grafiką lub okolicznościowym napisem. Zaprojektuj etui od zera stało się hasłem, które otwiera przed użytkownikami telefonów mnóstwo ciekawych opcji. Jak z nich skorzystać?

Cena etui zdobionego zdjęciem

Wbrew pozorom samodzielnie zaprojektowanie etui z gotowej fotografii lub wybranego przez siebie pliku graficznego nie jest szczególnie drogie. Ceny takich pokrowców w zasadniczy sposób nie odbiegają od cen czystych, jednokolorowych lub transparentnych etui sylikonowych. Okazuje się, że nadrukowanie fotografii na powierzchnię pokrowca nie pociąga za sobą znaczących kosztów i może być zrealizowane w zasadzie od ręki. Co warte podkreślenia, samodzielne tworzenie projektu grafiki, która ozdobi powierzchnię pokrowca, również nie jest szczególnie skomplikowane. Nawet te osoby, które nie znają się na grafice komputerowej, nie powinny mieć z tym większych problemów. Wystarczy wybrać zdjęcie, przyciąć je w pożądany przez siebie sposób i zlokalizować w wybranym punkcie projektowanego pokrowca. Oczywiście fotografię można również rozciągnąć na całą powierzchnię etui. Program automatycznie wyskaluje ją do rozmiaru wybranej wersji etui. Jeśli zależy Ci na bardziej urozmaiconym pokrowcu, zaprojektuj etui z kilku fotografii. Wówczas będą one mniejsze i ułożą się w formę mozaiki, która pokryje całą obudowę telefonu.

Na jakich pokrowcach wykonuje się nadruki?

Cena pokrowca zdobionego samodzielnie wykonanymi zdjęciami lub grafikami w największym stopniu zależy od tego, z jakiego materiału go wykonano. Najczęściej są to pokrowce sylikonowe, a więc stosunkowo tanie. Samodzielnie zaprojektowane etui ze zdjęcia nie powinny zatem zaskakiwać szczególnie wygórowaną ceną. Zazwyczaj koszt wykonania takiego pokrowca nie przekracza ceny kilkunastu-kilkudziesięciu złotych.

Jeśli zastanawiasz się, jaki pokrowiec wybrać, zaprojektuj etui od podstaw, ozdabiając powierzchnię dopasowanej do smartfona sylikonowej nakładki wybranymi przez siebie fotografiami lub grafikami. Co warte podkreślenia, taki kolorowy nadruk możesz opatrzyć także okolicznościowym napisem. W ten prosty sposób, w jeszcze większym stopniu podkreślisz unikalny charakter etui. Koszt wykonania indywidualnego etui do telefonu jest porównywalny z ceną czystego, sylikonowego pokrowca typu nakładka.

[Głosów:0    Średnia:0/5]