Jak nietypowo można spędzić ferie zimowe?

Ferie zimowe najczęściej kojarzymy z wyjazdami na narty oraz na snowboard, ale warto również pamiętać o tym, że do dyspozycji mamy wiele innych ciekawych kierunków. Jak wobec tego można nietypowo spędzić ferie z całą rodziną?

Do wyboru mamy zarówno wyjazdy krajowe, jak i zagraniczne. Wszystko zależy od tego, na jakiej pogodzie nam zależy. Oczywiście, w polskich miejscowościach trzeba będzie przygotować się na niezbyt przyjemną aurę, a nie każdy przepada za mrozami i śniegami, dlatego coraz większym zainteresowaniem cieszą się wyjazdy zagraniczne do ciepłych krajów, gdzie można wypocząć w cieniu palm. Zapraszamy do sprawdzenia naszych propozycji!

 1.Wyjazd nad Morze Śródziemne

Jeżeli chcesz zdecydować się na wyjazd do miejsca, gdzie pogoda będzie sprzyjała, w takim przypadku warto wybrać się nad Morze Śródziemne, na przykład do takich krajów jak Egipt, Tunezja, Maroko czy Turcja, dobrym pomysłem może być też Kreta czy Cypr. To idealne miejsca do leniwego wypoczynku, ale również można poświęcić tutaj czas na zwiedzanie fascynujących zakątków.

 2.Zwiedzane polskich zabytków

Zima może być też kapitalnym pomysłem na zwiedzanie ciekawych zabytków rozrzuconych po całym kraju. Zimą można wybrać się między innymi do Karkonoszy, ale nie tylko na narty czy snowboard, ale można zobaczyć tu takie piękne zakątki jak Kowary, ponadto lubiane są Kompleks Riese w Osówce, Międzyrzecki Rejon Umocniony czy Kopalnia Soli w Wieliczce.

 3.Zimowy wyjazd nad morze

Chociaż wyjazdy nad Bałtyk zwykle kojarzymy z latem, to jednak i zimą można spędzić tu wspaniały czas.  Do dyspozycji jest wiele obiektów noclegowych na każdą kieszeń, które oferują też ciekawe atrakcje, na przykład aquaparki, strefy Spa dla spragnionych relaksu, kuligi.

Gdy szukasz komfortowego noclegu nad Bałtykiem, wybierz Rosevia Resort położony malowniczo w Jastrzębiej Górze. Rosevia Resort to miejsce przyjazne dla rodziców z dziećmi, a dla wszystkich przygotowano tu wiele ciekawych atrakcji w malowniczym zakątku, tuż nad brzegiem morza.

[Głosów:1    Średnia:5/5]