etui Samsung Galaxy M21

Mające formę okładki, osłaniające cały telefon etui książeczkowe to jeden z popularnych typów pokrowców, który zapewnia wysoki poziom ochrony przed szeregiem zagrożeń. Książeczkowe etui Samsung Galaxy M21 zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi i wstrząsami, zapewnia niezłą amortyzację, a przy okazji pozwala nadać urządzeniu modny wygląd. W sprzedaży znajdziemy wiele wersji takich etui. Które z nich są najlepsze?

Pokrowce skórzane – ze skóry naturalnej i ekologicznej

Najpopularniejszą kategorią książeczkowych pokrowców do Samsung Galaxy M21 jest ich wersja skórzana, np. https://xgsm.pl/pol_m_SAMSUNG_Galaxy-M21-13784.html. Spotkamy ją w dwóch wariantach. Bardziej ekskluzywne, trwalsze, ale i droższe są modele wykonane ze skór naturalnych. Przystępne cenowo są pokrowce z eko skóry, czyli odpowiednio dobranego tworzywa sztucznego, które wyglądem przypomina skórę naturalną. Zaletą takich etui Samsung Galaxy M21 jest niska cena i olbrzymia różnorodność kolorystyczna. Futerały wykonane ze skóry ekologicznej mogą mieć dowolny kolor, a dodatkowo ich powierzchnię mogą zdobić efektowne nadruki, które nadają urządzeniu bardziej indywidualny charakter. Co warte podkreślenia, pokrowce skórzane są często uzupełnione do wewnętrzne kieszonki na karty płatnicze, dokumenty lub banknoty. Wiele modeli jest również wyposażonych w funkcję stojaka, co zwiększa komfort korzystania z multimediów.

Książeczkowe pokrowce przezroczyste i lustrzane

Nową, szybko zyskującą na popularności kategorią pokrowców książeczkowych są ich wersje wykonane ze szkła hartowanego lub twardego, transparentnego tworzywa sztucznego, niekiedy o polerowanej, odbijającej światło powierzchni. Wybór przezroczystego etui Samsung Galaxy M21 z klapką pozwoli nadać urządzeniu niezwykle futurystyczny wygląd, podkreślając jego wyjątkowo nowoczesny charakter. Takie pokrowce są bardzo trwałe, ale nie mają tak dużych zdolności amortyzujących, jak klasyczne pokrowce skórzane lub wykonane z materiałów skóropodobnych. Ich niewątpliwą zaletą jest jednak możliwość podglądu ekranu telefonu bez konieczności otwierania klapki. W odbijającym światło futerale do telefonu Samsung M21 można przeglądać się również jak w lusterku, co z pewnością przyda się wielu paniom.

Jeśli stawiasz na klasykę i zależy Ci na zapewnieniu wysokiego poziomu amortyzacji dla swojego nowego telefonu koreańskiej marki, wybierz etui skórzane. Jeśli nie chcesz zbyt mocno ingerować w wygląd urządzenia i zależy Ci na pokreśleniu jego nowoczesności, postaw na pokrowiec Galaxy M21 transparenty, wykonany z twardego szkła hartowanego w aluminiowej ramce lub lustrzanego i przezroczystego tworzywa sztucznego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]