„Klaunem się nie jest, klaunem się bywa”. Ktoś mógłby w ten sposób sparafrazować znaną jak świat frazę o aktorach. I miałby w tym trochę racji, ale rola klauna to przede wszystkim ciężkie i odpowiedzialne zadanie. Żeby rozśmieszać innych trzeba mieć w sobie wiele życiowej pokory i wewnętrznego ciepła. To i wiele więcej oferuje swoimi występami Bogdan Michalec – artysta jakich mało. Zajrzyj na stronę https://bogdanmichalec.pl/ i przekonaj się, dlaczego on klaunem jest.

Klaun na każdą okazję

Wesoły klaun Fred, sceniczne alter ego Bogdana Michalca, to idealne rozwiązanie, jeżeli od przyjęcia oczekujesz czegoś więcej niż sztampowej zabawy. Organizujesz imprezę firmową, chcesz sprawić, aby urodziny Twojego dziecka były wyjątkowe czy planujesz event na dużej scenie? Żaden problem! Klaun Fred umili ci każdą imprezę lub wydarzenie.

Doświadczenie i profesjonalizm

Bogdan Michalec to animator w ciele klauna, który idealnie odnajdzie się na każdym przyjęciu. Jest doświadczonym klaunem, już od wielu lat bawi, rozśmiesza i uczy w każdej sytuacji. Czy to wielka scena z dużą widownią, czy mały pokoik z kilkorgiem dzieci, każdy występ jest jak kolejna premiera. Fred, klaun do wynajęcia, to idealny wybór jeżeli chcesz zorganizować imprezę dla dzieci. Bogdan Michalec potrafi zapewnić wiele atrakcji Twoim dzieciom i sprawić, że będą pękały ze śmiechu. Jego profesjonalne animacje bawią dzieci i dorosłych już od 2007 roku.

Otwarty na nowe wyzwania

Bogdan Michalec to profesjonalny klaun i animator, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Wykorzystuje swoje bogate doświadczenie, aby rozwijać się i podejmować ciągle to nowe wyzwania. Jak sam o sobie mówi, „swój kunszt prowadzę do idealizmu, aby razem z Tobą odnieść sukces”. Jego oferta to nie tylko śmieszne klaunie gagi z bombą i dynamitem, ale także pokazy kuglarstwa, iluzjonistyczne, numery mima i skecze tylko dla dorosłych.

Człowiek orkiestra

Klaun Fred łączy w sobie sztukę animacji, pokazy kabaretowe i zdolności prowadzenia imprez okolicznościowych, aby każdy z uczestników mógł czuć się usatysfakcjonowany wydarzeniem, w którym bierze udział. Bogdan Michalec to artysta z pasji. Wszystko co robi, robi z miłością, chcąc pozostawić coś po sobie. Jego praca daje ludziom radość i chwile szczęścia. Postacią klauna Freda sprawia, że szara rzeczywistość staje się odrobinę mniej szara.

Jeżeli więc chcesz zorganizować imprezę pożegnalną dla kolegi z pracy, małe spotkanie firmowe lub piknik dziecięcy, wejdź na stronę https://bogdanmichalec.pl/klaun-do-wynajecia-na-urodziny/. Postaw na połączenie pasji z doświadczeniem. Bogdan Michalec to profesjonalny klaun oraz animator spotkań dla dzieci i dorosłych. Wszak każda okazja jest dobra, żeby się pośmiać.

[Głosów:1    Średnia:5/5]