Noclegi w Starej Morawie

Planowanie wycieczki wakacyjnej nie jest łatwe, zwłaszcza jeżeli nie lubisz tracić czasu i cieszysz się, kiedy dużo się dzieje. Wówczas musisz zorganizować zwiedzanie czy urlopowe aktywności z dużym wyprzedzeniem, aby nie kręcić się w kółko. Jeśli marzy Ci się ciekawy wyjazd w góry, już teraz znajdź noclegi w Starej Morawie i dowiedz się, jakie atrakcje są najbardziej warte Twojej uwagi.

Noclegi w Starej Morawie – Zalew

Zalew w Starej Morawie to zbiornik wodny, który powstał dzięki dotacjom z Unii Europejskiej. Już na pierwszych rzut oka można stwierdzić, że nie były to zmarnowane pieniądze. Dzięki temu, że w 2007 roku zdecydowano się na jego budowę, Stara Morawa oraz pobliskie miasteczka zyskały kolejną, popularną atrakcję turystyczną. Zalew wygląda pięknie, a kąpielisko, które wokół niego powstało, w sezonie letnim cieszy się dużym zainteresowaniem turystów. Decydując się na noclegi w Starej Morawie, nie będziesz mieć do pokonania dużej odległości, aby cieszyć się bliskością czystej wody.

Noclegi w Starej Morawie – Jaskinia Niedźwiedzia

Jeżeli wybierzesz noclegi w Starej Morawie, do Kletna, w którym znajduje się Jaskinia Niedźwiedzia dojedziesz w około 10 minut. Czy warto? Jak najbardziej, jeżeli fascynuje Cię trochę bardziej mroczna strona natury. W tej niezwykle ciekawie ukształtowanej jaskini możesz przejść dwoma trasami. Jedna jest przeznaczona dla wszystkich, a druga to ekstremalna eskapada po dolnych partiach. Jeśli jesteś odważny, masz dobrą kondycję i nie jesteś zbyt wysoki lub barczysty, możesz spróbować swoich sił.

Noclegi w Starej Morawie – Czarna Góra Resort Ski

W pobliżu Starej Morawy znajduje się również Czarna Góra Resort Ski, czyli świetne miejsce dla aktywnych turystów. Atrakcje zmieniają się sezonowo. W mroźne miesiące możesz tam uprawiać zimowe sporty, a w wakacje jeździć rowerem. Znajdziesz tam także szybką kolejkę górską, która nosi adekwatną nazwę Luxtorpeda. Jeżeli to co wymieniliśmy jeszcze Cię nie przekonało do wycieczki na dolny Śląsk, przeczytaj więcej tutaj https://apartamentystaramorawa.pl/. Dowiesz się tam również, co czeka na gości, którzy wybrali noclegi w Starej Morawie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]