Refleksy na brązowych włosach.

Włosy brąz z refleksami zawsze wyglądają bardzo ładnie, szczególnie wtedy, kiedy przenikają przez nie promyki słońca. Niestety nie zawsze jednak tak farbowane włosy wyglądają korzystnie. Aby mieć dobrze i starannie wykonaną fryzurę, powinniśmy wybrać zaufanego i dobrze sprawdzonego fryzjera. Będziemy wtedy miały pewność, że nasze refleksy będą się pięknie mienić, a my z dumą opuścimy ten salon fryzjerski.

Nie wszystkie kobietki jednak na taki rodzaj fryzury mogą sobie pozwolić. Z pewnością mało korzystnie będzie wyglądać w takim kolorze dziewczyna, czy kobieta, która ma bardzo jasną bladą cerę. Ja osobiście mam brązowe włosy i noszę się z zamiarem nałożenia na nich złocistych refleksów. Wielkimi krokami zbliża się wiosna i taka fryzura na pewno będzie bardziej odpowiednia na taką porę roku. Takie rozświetlenie włosów jest cały czas bardzo modne i na czasie. Było trendy w poprzednim roku i w tym również jest na topie, tak więc miłośniczki brązowych włosów nie powinny rezygnować z docieplenia ich refleksami, mimo, że te wiodły prym w chłodnych odcieniach. Nie powinniśmy absolutnie wykonywać takich refleksach w domu, ani prosić przyjaciółkę, czy kogoś bliskiego, który nie ma o tym zielonego pojęcia. Jeżeli już chcemy mieć refleksy na swoich brązowych włosach, a żal nam pieniędzy, to najlepiej odłożyć sobie pewną kwotę i poczekać, aż uzbieramy tyle, że będzie nas stać na to, aby umówić się od fryzjera. Takie pofarbowanie plus refleksy kosztują kilkaset złotych, w zależności od tego, ile kolorów chcemy mieć na włosach i jaki efekt uzyskać. Najkorzystniej jest najpierw poprosić o pofarbowanie włosów na brązowy czy orzechowy kolor, ale to już specjalista w salonie fryzjerskim na pewno pomoże nam dobrać odpowiedni odcień. Na całe szczęście refleksy typu zebra, czyli szerokie paski, które bardzo często okazywały się docelowo żółtymi paskami dawno odeszły już w zapomnienie i naprawdę ciężko sobie wyobrazić, że kilkanaście lat temu wiodły prym wśród modnych i na czasie fryzur. Dziś tego rodzaju zrobione włosy możemy podziwiać tylko i wyłącznie na zdjęciach, chociaż myślę, że zapewne są przypadki i salony – czy zakłady fryzjerskie, które jeszcze wykonują tego rodzaju fryzury. Niestety. No ale wracając do dzisiejszych czasów i trendach fryzjerskich od kilku lat można podziwiać na włosach refleksy o odcieniach złotych, czekoladowych, czy miodowych, a także chłodne, popielate odcienie brązu. Wybór jest dość spory, dlatego najlepiej, jeżeli najpierw porozmawiamy z fryzjerem, jaki efekt końcowy chcemy uzyskać. Nie ma nic gorszego, jak nie do końca porozumieć się ze swoim fryzjerem.

Przede wszystkim powinniśmy pamiętać, że nasze włosy są jedną z naszych wizytówek i ważne jest, żebyśmy my czuły się w nich dobrze i pewnie. To, ze w tym roku modny jest jakiś trend, wcale nie oznacza, że my musimy za nim podążać, bo wiadomo, że nie wszystko wszystkim idealnie pasuje, szczególnie, jeżeli chodzi o włosy. A taki brązowy kolor wraz z złocistymi refleksami powinien być przez nas bardzo dobrze przemyślany.

www.silvanspa.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]