Domowe SPA

SPA albo gabinet kosmetyczny to miejsca, do których większość z nas chodzi sporadycznie. Dobrze jest od czasu do czasu rozpieścić się masażem czy wizytą w saunie. Chociaż na półkach sklepowych nie brakuje kremów, balsamów i maseczek, dzięki którym część zabiegów wykonywać można w domu, to jednak aby wybrać właściwy, często stosuje się metodę prób i błędów. Nie dość, że testowanie kosmetyków wymaga nakładów finansowych niewiele mniejszych niż wizyta w salonie, to jeszcze piętrzące się słoiczki i tubki zanieczyszczają środowisko. Dlatego wybierz ekologiczną szczotkę, dzięki której żadne specyfiki nie będą ci już potrzebne do masażu w domowym zaciszu.

Szczotka do masażu na sucho – sposób na relaks

Przystojny masażysta to mit, rozpowszechniony przez telewizję na potrzeby seriali dla kobiet. W rzeczywistości to nie uroda jest kryterium zatrudnienia w salonie masażu, a kompetencje. Więc jeśli idziesz tam po to by zawiesić oko, bierz pod uwagę, że możesz nie zastać tam tego przystojnego aktora, który grał w „Seksie w wielkim mieście”. Lepiej więc weź sprawy w swoje ręce i sięgnij po szczotkę do masażu, a serial puść sobie w tle. Z pewnością będziesz dzięki temu nie mniej odprężona, niż po wizycie w SPA. Możesz też wręczyć szczotkę partnerowi i wydać kilka prostych instrukcji. Dzięki temu zabieg zamienić się może w miły wieczór we dwoje.

Szczotka do masażu na sucho – sposób na zadbane ciało

Twoja skóra wcale nie potrzebuje drogich kremów i olejków, aby pozostać jędrna i elastyczna. Dzięki szczotce do masażu możesz zachować piękne ciało i pozbyć się złogów limfatycznych. Oprócz tego ujędrnisz swój biust, pozbędziesz się problemu szorstkiej skóry, wrastających włosków czy cellulitu. Wykonując regularnie prosty masaż, możesz więc się relaksować, a także poprawić kondycję skóry i wygląd swojego ciała. Efekt zobaczysz już po około 4 szczotkowaniach.

Szczotka do masażu na sucho – sposób na dbanie o środowisko

Firmy kosmetyczne generują ogromne ilości odpadów, poprzez wypuszczanie na rynek niezliczonej ilości specyfików w wymyślnych opakowaniach. Chociaż ładnie wyglądają na twojej toaletce, to prędzej czy później i tak lądują na śmietniku, a ty zastępujesz je nowymi, często droższymi kosmetykami. Wymień je wszystkie na jedno wielofunkcyjne urządzenie. Na stronie https://www.chatkaekoludka.pl/ znajdziesz szczotki do masażu na sucho, wykonane z ekologicznych materiałów, takich jak włosie z kaktusa agawy i drewno bukowe. Dzięki temu pozostając eko, wciąż możesz być piękna, naturalna i oszczędna.

[Głosów:0    Średnia:0/5]