Manicure tytanowy

Jeśli jesteś właścicielką salonu kosmetycznego lub właśnie zastanawiasz się nad jego otwarciem to koniecznie musisz zapoznać się z nowatorską metodą stylizacji jaką jest manicure tytanowy. Na czym polega jego fenomen i jakie są jego najistotniejsze dla klientek zalety? O tym poniżej.

Manicure tytanowy – aplikacja

Aplikacja manicure tytanowego różni się od tych dobrze już znanych na polskim rynku. Głównie z tego powodu, że nie wykorzystuje się przy niej kolorowych lakierów nakładanych pędzelkiem. Tutaj stosowany jest puder tytanowy, który aplikuje się na przygotowaną bazę. Z kolei utwardzenie nie następuje jak w przypadku dobrze już wszystkim znanej hybrydy. Mianowicie nie wykorzystuje się tutaj lampy UV czy Led. Wystarczy pomalować paznokieć specjalnym utwardzaczem. Na tym właściwie koniec. Wszystkie inne elementy, czyli np. opracowanie płytki jest takie samo jak w przypadku innych rodzajów manicure.

Manicure tytanowy – zalety

Wprowadzając nową usługę do swojej oferty chce się oczywiście jak najwięcej o niej dowiedzieć. Ważne jest poznanie jej wszystkich zalet, bo tylko wówczas można przekonać klientki by spróbowały nowej metody. W tym przypadku o nie nie trudno, bowiem manicure tytanowy ma właściwie same atuty. Do nich należy między innymi trwałość tej stylizacji. Profesjonalnie wykonany manicure tytanowy powinien utrzymać się na płytce paznokcia nawet pięć tygodni. To dłużej także w porównaniu do wspominanej już hybrydy. Co więcej, w przypadku tytanu można mówić o wypełnianiu powstających przez wzrost płytki paznokcia odrostów. Dzięki temu stylizacja przez cały czas jest estetyczna i można się nią śmiało chwalić koleżankom. Jakie jeszcze plusy ma ta stylizacja? Jak dowiesz się chociażby ze strony https://revelpolska.pl/ jest to manicure zdrowy dla paznokci. Wszystko dzięki temu, że wykorzystywane do jego aplikacji produkty zawierają witaminy i minerały pozytywnie wpływające na płytkę paznokcia. Do jego utwardzenia nie wykorzystuje się także lampy co jest dobre dla skóry dłoni.

[Głosów:0    Średnia:0/5]