kurier

Niezależnie od tego czy prowadzisz firmę i masz liczny kontrahentów, czy chcesz wysłać paczkę znajomym, zamów kuriera przez internet, by mieć pewność, że przesyłka dotrze do odbiorcy w stanie nienaruszonym i w jak najkrótszym czasie. To świetna konkurencja dla usług monopolisty na polskim rynku. Niewątpliwie też popularność zakupów internetowych także wpływa na to, że przewoźnicy dostarczają coraz więcej przesyłek. Korzystają z tego  zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Kurierzy przyciągają atrakcyjnymi cenami, szybkimi doręczeniami oraz szeregiem opcji, które pozwalają spersonalizować wysyłkę.

Chcesz wysłać paczkę – zamów kuriera!

Usługi kurierskie cieszą się dużym powodzeniem oraz zaufaniem klientów. Firmy stale inwestują w nowoczesne narzędzia oraz dostosowują usługi do wymagań rynku i potrzeb klientów. Oczywiście liczą się przede wszystkim atrakcyjne ceny oraz krótki czas doręczeń. Kurierzy dokładają również starań, by dobrze zapakowane paczki docierały do odbiorców w kraju i za granicą bez uszczerbku. Szczególnie chętnie z tych opcji korzystają sklepy internetowe i serwisy aukcyjne, choć dla wielu firm jest to także podstawa działalności. Warto pamiętać o tym, że zanim klikniemy „zamów kuriera”, należy przygotować paczkę do drogi zgodnie z wytycznymi. Nie mogą się w niej znaleźć towary zabronione w transporcie, które są wyszczególnione zarówno w międzynarodowych oraz krajowych przepisach, jak i w restrykcjach samego przewoźnika. Poza tym warto zapakować rzeczy w karton o regularnej wielkości dopasowany do wagi i wymiarów ładunku. Ładunek trzeba odpowiednio zabezpieczyć, szczególnie wtedy gdy wysyła się towary delikatne lub takie, które wymagają na przykład odpowiedniego ustawienia podczas transportu. Wówczas świetnie sprawdzają się także specjalne naklejki na kartonie.

Jak nadać paczkę?

Jeśli chcesz wysyłać szybko, zamów kuriera. Same formalności są bardzo proste i nie wymagają nawet wyjścia z domu. Wystarczy wypełnić formularz, w który wpisuje się podstawowe parametry paczki takie jak waga i wymiary paczki. Poza tym można wybrać różnego rodzaju opcje dodatkowe, które pozwalają spersonalizować usługę. Na tej podstawie otrzymamy wyceny poszczególnych przewoźników oraz prognozowany czas doręczenia przesyłki. Po wybraniu najbardziej atrakcyjnej opcji wystarczy kliknąć zamów kuriera, zapłacić, wydrukować list przewozowy i czekać na przyjazd kierowcy lub dostarczyć paczkę do wybranego punktu. Jej trasę można śledzić w intuicyjnym panelu na stronie internetowej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]