kawa
fot. pexels.com

Miłośnik kawy tylko z jednego rodzaju prezentu może się niesamowicie ucieszyć. Mianowicie z gadżetu, narzędzia produktu związanego z kawą! Poznaj różne propozycje na upominek dla wielbiciela kawy. Znajdziesz propozycje zarówno oryginalne, jak i dość znane. Sprawdzą się one zarówno dla pasjonata amatora, jak i dla profesjonalisty!

Zobacz też: http://jegoego.pl/pomysly-na-prezent-dla-wielbiciela-kawy/

Kawy nigdy za wiele

Mogłoby się wydawać, że kupowanie kawy dla miłośnika kawy jest zbyt oklepane, popularne i lepiej zdecydować się na coś innego, bardziej oryginalnego. Otóż okazuje się, że fani kawy podchodzą do niej, jak do kolekcjonowania czegoś. Z tego względu każdy miłośnik kawy chętnie przyjmie jej kolejne opakowanie. Oczywiście tutaj warto postawić na kawę nietypową. Ważne, aby była to kawa dobra, najlepiej nie z marketu, ale z palarnii kawy. Wówczas warto zdecydować się na kawę z najdalszych zakątków świata, niespotykaną. Taką, że gdy osoba, która ją otrzyma będzie zaskoczona i ucieszona, że w końcu spróbuje czegoś nowego.

Filiżankowe i kubkowe love

Jedni miłośnicy piją kawę w kubkach, inni w filiżankach. Warto to uszanować, ponieważ wbrew pozorom, dla fanów tego naparu wcale nie jest to oczywiste. Co istotne, naczynie z jakiego te osoby piją kawę również jest traktowane w sposób kolekcjonerski. Jeśli więc wiesz, że osoba, której chcesz podarować prezent, kawę pije w filiżankach – kup jej wyjątkowy zestaw filiżanek lub nawet jedną, pięknie zapakowaną. Podobnie zrób z kubkiem. Do naczyń możesz dołączyć kawę i zestaw prezentowy będzie idealny.

Kawiarka, młynek i inne sprzęty

Innym pomysłem na prezent dla fana kawy jest tzw. cięższy sprzęt. Może to być chociażby młynek do mielenia kawy lub sprzęt, który umożliwia alternatywne parzenie kawy, np. french press, kawiarka (kafetierka), aeropress. Dla miłośników kawy z kawiarki wcale nie musisz kupować kolejnej kafeterki. Świetnie sprawdzi się french lub aeropress, aby obdarowywana osoba poznała coś nowego, innego. Pamiętaj też, że fakt iż dana osoba lubuje się w kawie to nie oznacza, że każdą rzecz z nią związaną chciałaby kupić sobie samemu. Miło jest właśnie otrzymać upominek związany z naszą pasją, ponieważ taki prezent jest spersonalizowany, a osoba obdarowana wie, że ci najbliżsi, którzy podarowali jej taki prezent, zwyczajne ją znają i doceniają fakt, że jest ona miłośnikiem kawy.

Przeczytaj też: http://www.mamatezmoze.pl/co-spiewac-dziecku-do-snu/

[Głosów:0    Średnia:0/5]