czapka z daszkiem
fot. pexels.com

Czapka z daszkiem to bardzo modny dodatek do garderoby codziennej i nie tylko. Wiele osób nie wyobraża sobie wyjścia do miasta bez niej, a już na pewno nie latem, gdy mocno świeci słońce. Jaką czapkę z daszkiem wybrać dla siebie? Sprawdź!

Zobacz też: https://www.moda.info.pl/czapeczki-z-daszkiem-pit-bull/

Czapka z prostym daszkiem

Wszyscy fani stylu skate’owego z pewnością zgodzą się, że czapka z prostym daszkiem to absolutny must have, bez którego nie wyobrażają sobie życia. Czapka ta jest odpowiednio wyprofilowana do głowy, lecz ma prosty daszek, którego nie powinno się zginać!

Takie czapki stanowią bardzo stylowy dodatek, a także chronią głowę przed słońcem. Wybierając taki model powinniśmy go uprzednio przymierzyć, gdyż nie każdemu jest w nim do twarzy. Niektóre osoby mogą się w niej prezentować bardzo niekorzystnie. Czapki z prostym daszkiem najczęściej mają również hologram od wewnętrznej strony daszka, którego pod żadnym pozorem nie można odkleić, to właśnie podkreśla ich oryginalność!

Czapka tirówka

Tirówki to czapki z daszkiem, które mają siatkowany tył. Takie czapki nosi się również w formie stylowego nakrycia głowy, które podkreśla nasz unikatowy styl oraz charakter. Czapka tirówka wzięła swoją nazwę od tego, iż często kierowcy samochodów ciężarowych, zwłaszcza w USA, ją nosili.

Czapki tirówki są sprzedawane dosłownie wszędzie i można je kupić z dowolnym wzorem oraz w dowolnych kolorach. To bardzo często tani gadżet z różnych imprez, który można sobie zakupić na pamiątkę.

Bejsbolówka

Czapka bejsbolówka to klasyczny model czapek z daszkiem. Posiada ona zabudową część na głowę oraz daszek lekko wygięty w łuk, który zazwyczaj doginamy sobie po zakupie bejsbolówki. Czapka ta jest idealna dla każdego fana miejskiego i sportowego stylu. Stanowi nie tylko ochronę przed słońcem, ale także stylowy element garderoby.

Noszą ją wszyscy. Dzieci, nastolatki, dorośli, sportowcy i pracownicy bankowi – nadaje się na każdy typ głowy, a także dla każdego, kto szuka ochrony przed słońcem.

Przeczytaj też: http://www.zareczona.pl/jaka-obraczke-wybrac/

[Głosów:1    Średnia:1/5]