Wszystko, co należy wiedzieć o mezoterapii igłowej

Mezoterapia igłowa to zabieg z zakresu medycyny estetycznej, który pomaga osobom borykającym się z problemami skórnymi. Wykonywany jest na całym świecie już od ponad pięćdziesięciu lat, a w Polsce cieszy się niesłabnącą popularnością. Co ciekawe, jest jednym z najczęściej wybieranych zabiegów estetycznych.

W przypadku, takim jak mezoterapia igłowa Katowice mają jednych z najlepszych specjalistów w tej dziedzinie.

Przebieg zabiegu mezoterapii igłowej

Zabieg mezoterapii igłowej przeprowadza się z zastosowaniem niedużej igły. Kosmetyczka lub dermatolog przeprowadza mikronakłucia na głębokość do około czterech milimetrów i wprowadza do głębszych warstw skóry substancje aktywne.

Obecnie istnieją trzy możliwości przeprowadzenia zabiegu. Są to:

– mezoterapia z użyciem tak zwanego pistoletu, czyli sprzętu automatycznego, który powtarza samoczynnie nakłucia i podaje do skóry substancje aktywne;
– mezoterapia z użyciem klasycznej igły lub strzykawki, stosowana przez osoby z dużym doświadczeniem, w razie konieczności wypełnienia głębszych ubytków;
– mezoterapia z użyciem rollera, czyli rolki wyposażonej w dużą liczbę mikroigieł.

Efekty zabiegu mezoterapii igłowej

Mezoterapię igłową wybierają głównie pacjenci, którzy mają problemy skórne, takie jak między innymi:
– nadmierne wypadanie włosów;
– niewielka grubość naskórka;
– przebarwienia skóry;
– blizny, rozstępy oraz zmarszczki.

Mezoterapia igłowa cena Katowice

Wiele osób wyszukuje w Internecie informacji na temat tego zabiegu, wpisując frazy „mezoterapia igłowa cena Katowice”. Jeśli więc chodzi o zabieg, taki jak mezoterapia igłowa katowice to jedno z wielu miast, w którym można poddać się polepszeniu wyglądu swojej skóry. Cena za jeden zabieg, który obejmuje twarz i szyję kosztuje około czterysta złotych. Cena jest jednak zależna od miejsca nakłuwania, lokalizacji salonu lub gabinetu oraz rodzaju i ilości zużytych substancji.

Należy jednak mieć na uwadze, że zabieg ten powinno się powtarzać. O ich częstotliwości decyduje zwykle dermatolog lub kosmetolog. Początkowo – najczęściej – wykonuje się cztery zabiegi co dwa tygodnie, a następnie dwa zabiegi co jeden miesiąc.

Później, w fazie podtrzymującej, wykonuje się średnio jeden zabieg co dwa do sześciu miesięcy. W kwestii więc takiej jak mezoterapia Katowice są idealnym miejscem, w którym można oddać się w ręce najlepszych specjalistów i poprawić wygląd swojej skóry, a co za tym idzie – poprawić jakość życia. Jeśli interesuje więc kogoś mezoterapia Katowice posiadają najlepszych specjalistów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]